Pozyskaliśmy 380 tys. zł na ekspansję zagraniczną Marie Zélie SA

Ponad 380 tys. zł otrzyma Marie Zélie SA z programu Go to Brand, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Niedawno witaliśmy w naszym zespole Dorotę Jasińską, która przedstawiając swoje plany na najbliższe miesiące, opowiadała o konkursie Go to Brand. Z pomocą trójmiejskiej firmy Grantera napisaliśmy wniosek o dofinansowanie naszych planów związanych z ekspansją zagraniczną. Wartość całego projektu wyniesie 455 500 zł, z czego 387 175 zł to środki pozyskane w ramach dofinansowania (komunikat PARP na temat pełnej listy projektów wybranych do dofinansowania).

Choć wybuch pandemii pokrzyżował nasze plany związane z udziałem w targach i misjach zagranicznych w najbliższych miesiącach, mamy nadzieję, że już wkrótce otworzy się przed nami możliwość zdobycia kontrahentów na nowych rynkach. W ramach Go to Brand Marie Zélie pojawi się na targach branżowych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Arabii Saudyjskiej. W latach 2020-2021 zamierzamy wziąć udział – w roli wystawcy – w targach Panorama Berlin i PURE London. Czekają nas także misje wyjazdowe na targi Premiere Vision Paris, które już odwiedziliśmy w lutym tego roku, a także Arab Fashion Week Dubai.Przed nami sporo wyjazdów, by promować piękno i kolekcje Marie Zélie. 

Aktywnie działamy na polu ekspansji zagranicznej poprzez otwieranie nowych kanałów sprzedaży online. Działając w pełni zdalnie, pozyskujemy nowych partnerów do sprzedaży produktów Marie Zélie na nowe rynki. Z pewnością będziemy informować o postępach w rozwoju sprzedaży zagranicznej.

To nie koniec naszych starań o wsparcie ambitnych projektów rozwoju marki i spółki. uż teraz ruszyły prace nad przebudową sklepu internetowego, a w kolejnych krokach rozważamy wnioskowanie o dofinansowanie wdrożenia innowacyjnych technologii w naszym sklepie, które jeszcze bardziej ułatwią zakupy na mariezelie.com.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *