Nowa oferta pożyczkowa Marie Zélie SA

7,2% rocznie i więcej – tyle możesz zarobić, udzielając pożyczki Marie Zélie SA. Ruszyła właśnie odświeżona oferta – kapital.mariezelie.com.

Umowa pożyczki z Marie Zélie SA to oferta, którą inwestorzy zainteresowani naszą marką znają od dawna. Właśnie odświeżyliśmy ofertę – dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy sześć pakietów. Kwota minimalna to 15 tys. na 12 miesięcy, a z każdym pakietem wiąże się również szereg bonusów, w tym nawet kilka tysięcy złotych do wydania w naszym sklepie internetowym i stały rabat w wysokości do 20%. 

ZOBACZ NOWE PAKIETY

Dotychczas inwestorzy podpisali umowy z Marie Zélie SA na ponad 5,5 mln złotych, dzięki czemu możemy stale rozwijać naszą markę, realizując kolejne ambitne cele.

– To właśnie dzięki wspólnej determinacji i zaangażowaniu osiągnęliśmy tak wiele nawet w wyjątkowo trudnym roku. Przede wszystkim udało nam się dotrzeć do tysięcy nowych klientów i zyskać wysokie wyniki sprzedaży zarówno w ujęciu miesięcznym (ponad 2 mln zł obsłużonych zamówień w listopadzie 2020 r.) i rocznym (ponad 17 mln zł wartości obsłużonych zamówień w całym 2020 roku) – podsumowuje Krzysztof Ziętarski, prezes zarządu i założyciel Marie Zélie.

Warto podkreślić, że pożyczka zabezpieczona jest wekslem, a podpisanie umowy ze spółką jest bardzo proste i wszystko sprowadza się do kilku kroków:

1. Inwestor pożycza spółce środki. 
2. Spółka odpowiada za wszelkie formalności i rozliczenia z urzędem skarbowym.
3. Spółka wypłaca odsetki co 3 miesiące.
6. Po okresie przewidzianym w umowie środki wracają na konto inwestora.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *