Ruszyła nowa emisja akcji. Dołącz do inwestorów Marie Zélie SA!

Start emisji akcji (akcje.mariezelie.com) to ważny moment na drodze rozwoju spółki Marie Zélie SA. W przededniu piątych urodzin marki Marie Zélie mamy zaszczyt zaprosić inwestorów do udziału w wyjątkowej emisji. 

SPRAWDŹ: AKCJE.MARIEZELIE.COM

To najmniejsza z dotychczas uchwalonych publicznych emisji akcji. Oznacza to, że coraz trudniej znaleźć się w gronie inwestorów, którzy dołączyli do przygody, jaką jest współtworzenie Marie Zélie SA. Obecny etap spółki, która z sukcesem zdobywa serca nowych klientek (miesięcznie około tysiąca nowych klientek robi zakupy w sklepie mariezelie.com) pozwala śmiało patrzeć w przyszłość i rysować ambitne cele. Jednym z nich jest znalezienie się w światowej czołówce największych marek odzieżowych. 

Ponad rok po rozpoczęciu pandemii, która zmieniła naszą rzeczywistość i postawiła wiele firm w trudnej sytuacji, możemy z dumą stwierdzić, że dzięki zaangażowanej społeczności klientek, inwestorów i pracowników pokonaliśmy kolejne trudności i konsekwentnie realizujemy plany. 2020 rok był dla nas trudny, ale uzyskane rekordowe wyniki sprzedaży i wzrost zainteresowania konsumentów zakupami online to prognostyki dynamicznego wzrostu także w bieżącym roku. Potwierdza to pierwszy zamknięty kwartał tego roku, który opisaliśmy we wpisie: Rekord zamówień w marcu i planowany start emisji akcji

Od początku istnienia Marie Zélie przyświeca nam cel zbudowania międzynarodowej skali działania. W tym celu nawiązujemy kontakty z zagranicznymi platformami sprzedażowymi i kontrahentami, dzięki którym stworzymy nową linię produktów – jeszcze bardziej przystępną cenowo dla naszych klientek. 

Zapraszamy na stronę emisji akcji: akcje.mariezelie.com, by zobaczyć wykresy wzrostu wartości ceny emisyjnej akcji, prognozy wartości obsługiwanych rocznie zamówień w sklepie mariezelie.com,opis naszych planów na kolejne lata działania marki oraz przede wszystkim, by złożyć zapis na akcje i zainwestować w Marie Zélie SA.

KUP AKCJE!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *