Rekord zamówień w marcu i planowany start emisji akcji

Zaczynamy kwiecień, a wraz z nim nowy kwartał 2021 roku. Pierwsze trzy miesiące tego roku były dla Marie Zélie bardzo udane, a pod wieloma względami rekordowe. Co więcej, tuż po świętach zaprosimy wąskie grono inwestorów do nowej emisji akcji.

Wybuch pandemii w 2020 roku był istotną przeszkodą w dalszym rozwoju marki, jednak dzięki zaangażowaniu inwestorów, klientów i pracowników ten rok był rekordowy pod względem osiągniętych przychodów, które przekroczyły 9,5 mln zł netto. 

Wzrostowy trend sprzedaży kontynuowaliśmy przez cały pierwszy kwartał 2021 roku, by w marcu osiągnąć rekord miesięcznie obsłużonych zamówień w sklepie mariezelie.com: ponad 2,5 mln zł wartości złożonych zamówień brutto (kwota może ulec zmianie ze względu na wartość anulacji – czyli zamówień, które nie zostaną opłacone). Cały kwartał zamknął się wynikiem ponad 6,5 mln zł wartości obsłużonych zamówień. 

Był to zatem bardzo intensywny czas dla całego zespołu, który miesięcznie obsługuje już ponad 7 tysięcy wysyłek do klientów. Obserwujemy także dynamiczny wzrost sprzedaży produktów za granicę. Stale rozwijamy infrastrukturę magazynową i techniczne rozwiązania sklepu internetowego, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, których łącznie obsłużyliśmy już ponad 40 tys. 

Marie Zélie SA w pewnym stopniu korzysta na trwających obostrzeniach pandemicznych – przede wszystkim zamkniętych sklepach odzieżowych i galeriach handlowych. Polacy coraz więcej i chętniej kupują przez internet – także odzież. Każdego miesiąca naszą społeczność buduje coraz większa grupa klientów, w ostatnich miesiącach dołącza do nas ponad tysiąc nowych klientów miesięcznie – dziękujemy! 

Masz pytania dotyczące emisji akcji? Zapraszamy do kontaktu z działem relacji inwestorskich: akcjonariat@mariezelie.com. Zapraszamy także do zapisania się do newslettera biznesowego, by otrzymywać najnowsze informacje o spółce, także dotyczące zbliżającej się emisji akcji.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *