Marie Zélie na niemieckiej platformie Otto

Nasze produkty są już dostępne w niemieckim serwisie zakupowym Otto. To jedna z największych firm branży e-commerce na świecie, zajmująca się sprzedażą online odzieży, mebli i sprzętu internetowego.

Nasza obecność w Otto.de to kolejny krok w kierunku ekspansji zagranicznej. Otto Group działa już od 70 lat na ponad 20 światowych rynkach. W skład grupy wchodzi nie tylko sklep internetowy Otto.de, gdzie od kilku dni można kupić produkty Marie Zélie, ale także takie marki jak About You czy bonprix.

Od kilku miesięcy jesteśmy również obecni m.in. w Factcool, czyli w międzynarodowym sklepie internetowym z odzieżą, obuwiem i dodatkami, który działa w 18 krajach europejskich, w tym oczywiście w Polsce. Marie Zélie to jedna z ponad 200 marek, które dostępne są w Factcool.com.

Niebawem nasze sukienki czy spódnice będzie można kupić także na platformie About You, a mocno pracujemy nad obecnością w innych międzynarodowych serwisach. 

Rynek niemiecki to jeden z kilku kierunków, obok Wielkiej Brytanii, Francji czy Stanów Zjednoczonych, gdzie chcemy w najbliższych miesiącach zwiększyć naszą obecność. W tym kierunku rozwijamy nasz marketing zagraniczny, współpracując z influencerami z tych krajów, czy wzmacniając nasze działania na Instagramie i Pintereście.

Niebawem rozpocznie się także emisja akcji Marie Zélie w Wielkiej Brytanii, o czym pisaliśmy już w czerwcu. Dzięki połączeniu dwóch największych platform brytyjskich (Seedrs i Crowdcube) nasza emisja skierowana zostanie do jeszcze szerszego grona inwestorów międzynarodowych. Więcej pisaliśmy o tym w tekście: „Nowe szanse na rynku crowdfundingu inwestycyjnego”.

W ciągu ostatniego półrocza dwukrotnie zwiększyliśmy wartość sprzedaży w naszym zagranicznym sklepie. Jednak to dopiero początek i obecność w nowych serwisach sprzedażowych oraz rozwój zagranicznego marketingu ma nam w tym zdecydowanie pomóc.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *