Nowa oferta inwestycyjna w Marie Zélie!

Zgodnie z zapowiedziami uruchomiliśmy nową ofertę pożyczkową, którą znajdziecie na stronie kapital.mariezelie.com.

W marcu tego roku – w obliczu wyzwań, które postawiła przed nami pandemia koronawirusa  – ruszyliśmy z akcją „Wspieram”. Jej efekt przerósł nasze oczekiwania – w Marie Zélie postanowiło zainwestować ponad 40 inwestorów, którzy zdecydowali się skorzystać z atrakcyjnej formy inwestycji, a jednocześnie zapewnili spółce kapitał, który wykorzystaliśmy, by poszerzyć ofertę produktów i zapewnić dalszy rozwój marki.

Dziś kontynuujemy drogę wzrostu, marka pozostaje silna i ma wielki potencjał do ekspansji zagranicznej. Kilkanaście dni temu zakończyliśmy również emisję akcji – pozyskaliśmy ponad 440 tys. zł od ponad 60 inwestorów, którzy dołączyli do spółki jako akcjonariusze.

Pozytywna odpowiedź inwestorów na akcję „Wspieram” i bardzo duże zainteresowanie taką formą inwestycji, która jest przewidywalna i ma relatywnie krótki horyzont inwestycyjny, sprawiła, iż zdecydowaliśmy się kontynuować ofertę pożyczkową. Uruchomiliśmy ją pod adresem kapital.mariezelie.com.

Ofertę pożyczkową skonstruowaliśmy w ten sposób, by zaproponować inwestorom atrakcyjne oprocentowanie, które jednocześnie będzie dla spółki korzystne i pozwoli jej realizować strategiczne cele. Wychodzimy tym samym naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, gdyż w otoczeniu niemal zerowych stóp procentowych wiele osób wycofuje środki z lokat.

Na kapital.mariezelie.com można zainwestować już od 10 tys. zł i uzyskać oprocentowanie na poziomie, który daje realny zysk, a jednocześnie zabezpieczenie kapitału przed inflacją. Dużym atutem naszej spółki jest fakt, iż wypracowaliśmy skuteczne procesy i mamy doświadczenie w obsłudze inwestorów. Inwestycja jest prosta, bezpieczna i przyjazna dla inwestora, którym opiekuje się nasz zespół relacji inwestorskich. 

W nowej ofercie znajdziecie oprocentowanie do 9% rocznie, a także szereg pakietów korzyści, w tym bon 8 000 zł do wykorzystania w sklepie Marie Zélie. Więcej informacji można znaleźć  na stronie kapital.mariezelie.com.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *