Zakończyliśmy emisję akcji! Pozyskaliśmy 429 840 zł!

W czerwcu informowaliśmy o podpisaniu listu intencyjnego inicjującego współpracę z platformą crowdfundingową Seedrs.com. To największa międzynarodowa platforma łącząca spółki poszukujące kapitału na rozwój z indywidualnymi inwestorami, którzy chcą znaleźć możliwość ambitnej inwestycji o potencjalnie wysokiej stopie zwrotu. 

Kolejną ważną informacją dla klientek i akcjonariuszy było zakwalifikowanie naszego projektu promocji Marie Zélie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości do otrzymania bezzwrotnej dotacji w wysokości 380 tys. zł

Aby z powodzeniem przystąpić do realizacji tych planów, zaprosiliśmy inwestorów do emisji akcji, którą przygotowaliśmy samodzielnie na autorskiej platformie akcje.mariezelie.com

25 czerwca 2020 r. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy uchwaliło publiczną emisję akcji, którą rozpoczęliśmy 13 lipca. W emisji serii J pozyskaliśmy aż 429 840 zł kapitału na rozwój spółki na rynkach zagranicznych! 

Uchwała WZA przewidywała emisję do 2600 akcji dostępnych w cenie emisyjnej ustalonej przez zarząd na 199,00 zł. Inwestorzy złożyli zapis na 2215 akcji, co oznacza ponad 85% powodzenia emisji. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się dołączyć do biznesowej strony projektu Marie Zélie SA.

To kolejny znaczący krok na drodze ku prawdziwej międzynarodowej ekspansji. Pozyskany kapitał zapewni wkład własny niezbędny do realizacji umowy z PARP i sfinansuje przygotowania do kampanii na Seedrs.com. Wciąż pracujemy też nad zwiększaniem stanu magazynowego gotowych kolekcji, tak by nadążyć z obsługą zamówień o rosnącej wartości. W sierpniu zrealizowaliśmy zamówienia o wartości ok. 1,4 mln zł! To kolejny miesiąc z rzędu, kiedy wynik sprzedaży pnie się w kierunku planowanych 2 mln zł.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *