4 lata marki Marie Zélie

Dziś mijają 4 lata od startu sprzedaży w sklepie mariezelie.com. Data 2 czerwca jest dla nas okazją, by świętować kolejne urodziny marki. Przez ostatnie 4 lata wspólnymi siłami zbudowaliśmy wspaniały projekt, a wciąż wiele przed nami. Dziękujemy za ten czas! 

Dziś Marie Zélie to polska marka odzieżowa z globalnymi ambicjami. W ciągu 4 lat zgromadziliśmy wokół siebie społeczność składającą się z ponad 30 tysięcy klientów i 600 akcjonariuszy. Razem zrealizowaliśmy już 4 publiczne emisje akcji, a wkrótce ogłosimy start kolejnej

Już ponad 80 tys. osób obserwuje profil Marie Zélie na Facebooku, a na Instagramie niedawno przekroczyliśmy liczbę 30 tysięcy obserwujących. 

Dziękujemy inwestorom i klientom za pozytywną reakcję na akcję wspieram.mariezelie.com, dzięki której trudny czas pandemii możemy traktować jako biznesowe wyzwanie. Dziękujemy całemu zespołowi Marie Zélie, który na co dzień w gdańskiej pracowni lub zdalnie – z różnych miejsc Pomorza – buduje projekt marki modowej. Marki, która obsłużyła już zamówienia o wartości przekraczającej 30 mln zł. Wierzymy, że przed nami kolejne lata wzrostu wolumenu sprzedaży i poszerzania oferty mimo zmian w branży mody

Ze względu na trwającą pandemię w tym roku niestety nie zaprosimy klientek do naszego showroomu, by wspólnie świętować urodziny Marie Zélie (zobacz, jak świętowaliśmy rok temu!). Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać za rok – bezpiecznie i w jeszcze liczniejszym gronie!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *