Zainwestuj w piękno! Ruszyła emisja akcji Marie Zélie

Ekspansja zagraniczna – to cel, który przyświeca nam w 2020 roku. I z tym hasłem rozpoczynamy nową emisję akcji. Warto się pospieszyć! Złóż zapis teraz: akcje.mariezelie.com.

W rozpoczętej właśnie emisji dostępnych jest zaledwie 2600 akcji – to najmniejsza liczba w emisjach publicznych w historii naszej spółki. Nasz cel to pozyskanie 0,5 mln zł. Już teraz zainteresowanie jest duże, zatem nie ma na co czekać, jeśli chcesz zainwestować w polską markę, która ma globalne ambicje.

TAK, CHCĘ ZAINWESTOWAĆ!

Od kilku tygodni relacjonujemy na naszym blogu o postępach ekspansji zagranicznej. Poczyniliśmy ku temu już wiele kroków – od pojawienia się w zagranicznych sieciach sprzedaży, przez dofinansowanie w wysokości blisko 400 tys. zł w ramach programu Go to Brand (dzięki któremu pojawimy się na zagranicznych targach modowych) oraz przede wszystkim podpisaniu listu intencyjnego z Seedrs, czyli największą brytyjską platformą crowdinvestingu, poprzez którą  jesienią chcemy pozyskać 0,5 mln € kapitału na ekspansję zagraniczną spółki. 

Już teraz uruchamiamy publiczną emisję akcji, by każdy z przyjaciół marki mógł w nią zainwestować w prosty sposób. 

Dotychczas obsłużyliśmy zamówienia warte 30 mln zł. W ciągu czterech lat zbudowaliśmy w Polsce markę, która jest gotowa, by działać na skalę globalną. Czas na kolejny krok.

Tylko do 24 lipca trwa sprzedaż akcji w korzystnych pakietach Early Birds! Ze szczegółami emisji, pakietami i korzyściami zapoznasz się na specjalnej stronie akcje.mariezelie.com

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ O EMISJI AKCJI

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *